Devops & Cloud Engineer

Sopot, Polska

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za opracowywanie i tworzenie rozwiązań informatycznych. Cloud Engineers instalują i konfigurują rozwiązania, wdrażają komponenty wielokrotnego użytku, tłumaczą wymagania techniczne, pomagają na wszystkich etapach danych testowych, opracowują kody pośredniczące i symulatory oraz przeprowadzają konserwację i aktualizację skryptów.

Dołącz do zespołu, który uwielbia to, co robi i baw się dobrze, wspierając otwarte środowisko pracy.

  • Bieżące operacje w środowisku na dużą skalę, w wielu chmurach.
  • Proaktywne monitorowanie systemu / sieci i rozwiązywanie problemów.
  • Proaktywne planowanie wydajności systemu.
  • Wdrażanie i automatyzacja zadań.
  • Reakcja na problemy
office work photo

Wymagania

  • Kubernetes
  • AWS
  • GCP
  • Ansible
  • Linux
  • Terraform

Mile widziane

  • Python
  • Praca w zespole
  • Umiejętności zarządzania zespołem

Metodologia pracy

  • Pair programming
  • Version control system
  • Build server

Projekty

Aktualnie poszukujemy osób do projektów:

  • Zbudowanie od podstaw platformy do uczenia maszynowego dla amerykańskiego startupu
  • Praca jako devops dla amerykańskiego klienta z małym zespołem

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV na adres contact@devopsbay.io

Pamiętaj, aby dołączyć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych! Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w tym dokumencie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018, poz. 1000) oraz w porozumieniu z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływem danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)